אודותינו

משרד חקירות - בן דוד חקירותבן-דוד חקירות הינו משרד הקיים כ-20 שנה ובעל ניסיון עשיר בתחום החקירות, המשרד עוסק במגוון רחב של תחומים על פני כל ספקטרום  החקירות, מעקבים, ציוד משוכלל לתחום ועוד. הרזומה העשיר שלנו מכיל עבודות ופרוייקטים בארץ ובחו»ל.

משה בן-דוד,בעברו חוקר פרטי וכיום מנכ»ל והבעלים, את ההכרות שלו עם עולם החקירות והמעקבים החל בעת התמחותו באחד ממשרדי החקירות הגדולים בצפון הארץ.
כבר כאן, בפתח דבר, חשוב לציין כי דיסקרטיות, אמינות ויושר הם ערך עליון בעבודתנו וטיפולנו בלקוחות המשרד ובגורמים הקשורים לחקירה.
אנו מאמינים, כי כל אדם זכאי למידע עדכני ואמיתי אודות האנשים הסובבים אותו, אנשים אותם הוא מעסיק או איתם הוא הולך לסכן את כספו. כמו כן, חשוב לבצע את העבודה או המעקב בחשיפה נמוכה ולא מורגשת, וזאת על-מנת לא ליצור תככים בין אנשים, גם אם קיים בינם קשרי דם או קשרי עבודה ועוד.

קרא עוד על: משרד חקירות — בן דוד חקירות

דרכי עבודהגורם המגיע למשרדנו או היוצר קשר עמנו,  אשר מייצג גוף או ארגון כלשהו או שמייצג את עצמו, בדרך כלל נושא עימו בעיה כלשהי שבה נתקל ומעוניין בפתרון.

ישנם המגיעים בשלב מוקדם כדי למצוא הוכחות לחששות שלהם. לאחר ניתוח הבעיה, אנו בשיתוף הלקוח בוחרים את דפוסי הפעולה האפשריים. אשר מובילים לפתרון מהיר ויעיל, בזמן,  בתוצאה ובהוצאות הכספיות של הלקוח.

קרא עוד על: דרכי עבודה

פעילות שוטפתבתחומי פעילות שלנו ניתן למצוא גם שירותים שוטפים אשר באים לעזור למפעלים, תעשיות, עסקים ואנשי עסקים לאבטח את נכסיהם היקרים ולשמור עליהם מכל פגע.

בין לקוחותינו נמנים גורמים להם אנו משמשים כיועצים חיצוניים לענייני אבטחה, חקירה ואיסוף מידע.

קרא עוד על: פעילות שוטפת