משרד חקירות — בן דוד חקירות

משרדנו עוסק כאמור במגוון רחב של תחומים אך בכדי לספק שירות איכותי ומקצועי, אנו עובדים בשיתוף אנשי מקצוע אשר משלימים את מעטפת השירות של משרדנו ובעזרתם אנו מגיעים להישגים חדשים בכל פעם .
אנו נחשוף בפניכם את התחומים המרכזיים בהם משרדנו עוסק, נדגים שיטות עבודה ואפילו נציג ציוד חדשני לתיעוד בהאזנה והסרטה. בנוסף, תוכלו להיעזר במספר «טיפים» שימושיים בתחום העסקי ובתחום הפרטי.

פניה למשרדנו אינה מחייבת את הגורם הפונה, כמו כן, אינה מחייבת את המשרד לקבל על עצמו את הטיפול בכל בעיה. זאת כמובן, בעת שאנו רואים כי לא נוכל להיות לעזר או כאשר אנו מבינים כי הטיפול בעניין הוא לא לטובת הלקוח. אנו שמים את טובת הלקוח בראש סדר העדיפויות ולא נקבל פניה לטיפולנו כאשר ברור לנו כי בסופה יאונה רע ללקוח.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת, תוך התחייבות לעבודה וטיפול מקצועי, גילוי הבנה למצוקה ויחס הוגן לכל אדם באשר הוא. כל פניה למשרדנו שמורה בחיסיון חוקרים פרטיים בישראל ועל-כן, אנו מתחייבים בכתב לשמירה על דיסקרטיות, אמינות ויושר.

אנו מאמינים כי התמסרות לכל מקרה, שמירה על ה”אני מאמין” אמורים להיות אבן היסוד אצל כל חוקר פרטי, כיוון שעיסוקו נוגע לבני-אדם . מטרתנו העיקרית היא למנוע נזק ועוגמת נפש לבני-אדם, אך אם הדבר כבר אירע, אזי מטרתנו להביא להוכחת האשמים, כדי שהגורמים הרלוונטיים יוכלו להענישם, כך למנוע עוול לאנשים וגופים נוספים.

בברכה,

בן דוד משה
מנכ»ל ובעלים