חקירות

בדיקת פוליגרףבני האדם אינם מסוגלים לדעת בבירור האם האדם אשר ניצב מולם דובר אמת בוודאות ולכן מלבד לאינטואיציה וקריאת שפת גוף סובייקטיבית לא ניתן לקבוע את אמינותו של אדם ללא שימוש במדדים עקיפים. מכשיר הפוליגרף מתחקה אחר מדדים פיזיולוגיים משתנים של הנבדק בזמן בדיקת פוליגרף ומסוגל לתת לידי המפענח נתונים אובייקטיביים לחלוטין אשר עוזרים לו לקבוע בסבירות גבוהה האם האדם הנבדק דובר אמת או לא.

קרא עוד על: בדיקת פוליגרף

חקירות נוער  כמה פעמים שאלתם את עצמכם האם אתם באמת ובתמים
יודעים מה ילדכם עושים בזמנם הפנוי?
ילדכם ספונים בחדרם ישובים מול המחשב… באיזה אתרים הם
גולשים? עם מי הם משוחחים?
ילדכם יוצאים לבלות ואתם לא ממש יודעים מה קורה איתם.

קרא עוד על: חקירות בני נוער וילדים

מעקב מצולם או מוקלטמעקב מתבצע על מנת לספק תיעוד וידאו או קול בשטח, בשעת מעשה ובכלל.
זוהי שיטה לאיסוף המידע אשר לא ניתן להשיג בדרכים הקונבנציונאליות. מעקבים מתבצעים במהלך חקירות ומקרים שונים וייעודם באיסוף מידע עדכני ואמיתי.

בעת מעקב, חשוב לשמור על חשיפה נמוכה בכדי להיות «רואים ולא נראים». לרוב, המשימה היא להיטמע בהמון או בשטח, הצבת ציוד מיוחד לצילום או הסרטה (תלוי בנסיבות המקרה), דיבוב הסביבה ועוד מגוון שיטות עבודה שלא נרצה לחשוף בפרהסיה.

קרא עוד על: מעקבים מצולמים ומוקלטים

חקירות אישותחקירות אישות אלו הן חקירות חשד לחוסר נאמנות ובגידה של אחד מבני הזוג, או שלילת החשד והפרכתו.
את החשדות לאי נאמנות על רקע רומנטי ניתן לברר באמצעות מעקב סמוי, אותו עורכים עוקבים סמויים בשיטת חקירה מתוחכמת בהתאם לנסיבות. הפעולות נעשות בדיסקרטיות, ולפי החוק להגנת הפרטיות. ישנה אפשרות לבצע פעולות חקירה נוספות לשם הגשת תביעה לגירושין.

 

קרא עוד על: חקירות אישות

איתור ומסירה משפטיתמשרדי החקירות  בישראל  מספקים שירותי איתור ומסירה משפטית. במקרים מסוימים עולה  הצורך לאתר מען רגיל, לפי פרמטרים, מען בעייתי, לקוחות, חובות ועוד .

דיונים משפטיים רבים הנערכים בבתי המשפט מעלים על סדר היום נושאים אודות דואר שנשלח לתובע שהעתיק מקום מגוריו, אך הוא נתבקש להביא אסמכתא כי הנתבעים קיבלו את ההזמנה או כתב התביעה וכדומה.לפיכך משרדי החקירות מבצעים מספר סוגים שונים של איתורים.

קרא עוד על: מסירה משפטית

חקירה כלכליתלפני שהנך סוגר עסקה עם קונה או מוכר או הנך לקראת ביצוע התקשרות עם לקוח או ספק לטווח ארוך בדוק את הנקודות הבאות:

1: האם את/ה יודע/ת את מצבו הפיננסי של הספק , לקוח הקונה או המוכר ומה צפוי ממנו בעתיד הקרוב?
2: האם ביצעת בדיקה שמאפשרת הערכת סיכון עתידי הנובע מכך?
3: האם בדקת שמחיר העסקה לוקח בחשבון את כל הסיכונים הפיננסים לרבות סיכוני אשראי וסיכוני הישרדות?

קרא עוד על: חקירה כלכלית

חקירה פליליתעסק מפוקפק? לא בהכרח. אך כדי להסיר את החשד, ניתן לפנות למשרד חקירות מורשה, שיעשה מלאכתו נאמנה למען הסר ספק או יאמת אותם במידה והם נכונים.
יש לציין שמשרד חקירות לא מחליף את מקומה של המשטרה בחקירת אירועים פלילים, אלא עורכים חקירה פלילית בטרם מגישים תלונה במשטרה. החוקר הפרטי בודק את העסק היטב ובדיסקרטיות מלאה, בלי לעורר הד ציבורי שיגרום לשיבוש התהליכים.

 

קרא עוד על: חקירה פלילית

מידע בין אישימידע בין אישי הוא המידע החשוב ביותר עבור בני זוג פוטנציאליים:
באמצעות חקירה בין אישית ניתן ללמוד על אחד מבני הזוג לעתיד , המצב המשפחתי שלו, הכלכלי,  הבריאותי, כישורים מקצועיים והשכלה, אמינות אופי, אורח חיים, תעסוקה בעבר ובהווה וכדומה. חקירת הרקע תסייע לכם לקבל מידע רלוונטי אודות בן-הזוג שלכם לעתיד, ותעלה לפניכם דבר אחד: או חיוך על כך שמצאתם דבר נדיר (ושיהיה במזל טוב), או הרמת גבה ורצון לחתוך את הקשר.

קרא עוד על: מידע בין אישי

מודיעין עסקיחלק מפעילות עיסקית ענפה הינה שיתוף פעולה עם חברות מתחרות. באמצעות שיתוף הפעולה ניתן להכין תוכנית, שתקדם את האינטרסים הכלכליים של שני הצדדים במקביל.
כולם מרוצים, שמחים ונהנים. אך לפני המהלך הזה, חשוב לא פחות להכיר את המתחרה שלך מן המסד ועד הטפחות, משמע האם הוא אמין או שמדובר בחברה קקיונית. שיתוף פעולה עם חברה לא אמינה עלול לגרום לנזק כלכלי עבורכם, למעילה בכספים ואף לפשיטת רגל.

קרא עוד על: מודיעין עסקי

מעקב אישילא אחת יוצא לחשוד שמשהו אינו כשורה.  בעסק, ובמיוחד במסגרת הנישואים.
בימים אלו האפשרות למעול באמון הפרטנר גבוהה במיוחד, אפילו באמצעות לחיצה על מקלדת המחשב. העולם האינטרנטי והטכנולוגי כאחד מציע אינספור הזדמנויות להזניח את בן הזוג והילדים, ולהתמקד בדבר הבא: מאהב/ת. ישנם מקרים בהם הצד הבוגד טוען כי מדובר על «מעידה חד פעמית», לעיתים הטענה נכונה ולעיתים  המעקב הצמוד מגלה כי המעידה כלל לא חד פעמית.

קרא עוד על: מעקב אישי

מעקבים עסקייםכאשר מעסיקים עובד בחברה מסוימת, במיוחד כשהוא עובד בתפקיד הקשור למידע רגיש או בתפקיד פיננסי, חשוב שהוא יהיה אמין ויהיה ניתן לסמוך עליו.
כבר היו מקרים מעולם בהם עובד בלתי מהימן ניצל את תפקידו לרעה ופגע בעסק. כיום ניתן לפנות לחוקרים פרטיים שיאמדו את אמינות העובדים ויבצעו בדיקת מהימנות לעובדים רק אם קיימת סיבה מוצדקת לחששות.

קרא עוד על: מעקבים עסקיים