מידע בין אישי

מידע בין אישי הוא המידע החשוב ביותר עבור בני זוג פוטנציאליים:מידע בין אישי
באמצעות חקירה בין אישית ניתן ללמוד על אחד מבני הזוג לעתיד , המצב המשפחתי שלו, הכלכלי,  הבריאותי, כישורים מקצועיים והשכלה, אמינות אופי, אורח חיים, תעסוקה בעבר ובהווה וכדומה. חקירת הרקע תסייע לכם לקבל מידע רלוונטי אודות בן-הזוג שלכם לעתיד, ותעלה לפניכם דבר אחד: או חיוך על כך שמצאתם דבר נדיר (ושיהיה במזל טוב), או הרמת גבה ורצון לחתוך את הקשר.

ברוב הקשרים החברתיים והרומנטיים קיימת נטייה להסתיר מבני הזוג מידע שאינו הולם, כגון עבר פלילי, בריאות נפשית לקויה (שברוב המקרים אינה מורגשת ומאוחר יותר עולה על פני השטח),  נטייה להתעלל בבני זוג פיזית או נפשית.

חקירת מידע הבין אישי תסייע לכם למנוע נזקים וכשלים לסוגיהם בתחום הרומנטי והכספי, ותחסוך מכם המון עוגמת נפש וכעס. מלבד מסמכים רלוונטיים או מידע אישי מבן הזוג, בחיים לא נדע מה הוא באמת מסתיר מאיתנו, ובדיוק לשם כך נועדה חקירה זו.

כאמור, חקירה לבדיקת רקע ואמינות אודות בני זוג פוטנציאליים מהווה עילה להמשך או סינון הקשר בעתיד. באמצעות החקירה הנ»ל ניתן לגלות רבות על מושא אהבתך, ואף למנוע נזקים נפשיים וחומריים בעתיד. חקירת מידע בין אישי מתבצעת ע»י חוקרים מקצועיים ומנוסים. חקירה בין אישית נכללת תחת קטגוריית חקירות מעמד אישי, וביניהן ניתן למנות חקירות לצורך ביסוס / הפרכת טענה בגין התעללות נפשית או פיזית. המצב נפוץ במיוחד כאשר עוברים לגור יחד, ובעת הליך גירושין או פרידה כואבת. אחד מבני הזוג מפנה האשמות ותלונות לפרטנר, דבר שאינו רחוק מאלימות נפשית או פיזית. לפיכך רצוי לפעול כמה שיותר מהר,  כשקיים החשש שמשהו אינו כשורה.

יש להדגיש שהמידע המועבר ללקוח הינו אמין ונעשה באופן חוקי שאינו פוגע בזכויות הפרט. אין אנו עושים שימוש  בנתונים הללו, רק כאשר קיים חשד ובן הזוג אינו פועל כשורה. אם מתחילים תסמינים מקדימים של פגיעה באדם או ברכוש , ניתן להציב מצלמות ולהפעיל חוקר פרטי שיבצע חקירה אישית לחשוד ואף ילווה אתכם בהליכי הפנייה ומתן העדות בבית משפט. חקירת מידע בין אישי תבטיח את השקט הנפשי שלכם.