מעקבים מצולמים ומוקלטים

מעקב מתבצע על מנת לספק תיעוד וידאו או קול בשטח, בשעת מעשה ובכלל.מעקב מצולם או מוקלט
זוהי שיטה לאיסוף המידע אשר לא ניתן להשיג בדרכים הקונבנציונאליות. מעקבים מתבצעים במהלך חקירות ומקרים שונים וייעודם באיסוף מידע עדכני ואמיתי.בעת מעקב, חשוב לשמור על חשיפה נמוכה בכדי להיות «רואים ולא נראים». לרוב, המשימה היא להיטמע בהמון או בשטח, הצבת ציוד מיוחד לצילום או הסרטה (תלוי בנסיבות המקרה), דיבוב הסביבה ועוד מגוון שיטות עבודה שלא נרצה לחשוף בפרהסיה.
ההתמחויות שלנו בתחום המעקבים הם:

  1. התקנת ציוד מעקב – ציוד זעיר, חדשני ואיכותי שבחלקו אף פיתוח שלנו מכורח הנסיבות המקרה, תוואי השטח או האזור הרצוי למעקב.
  2. הסרטה או הקלטה – צילום גורם, פעילות או נכס ברשות רבים.
  3. ביצוע מעקבים פיזיים – ביצוע איסוף מידע תוך שימוש בתחבולות רבות על מנת להסתוות ולהיטמע בשטח, זאת בכדי להשיג את המידע המתועד בצורה ממוקדת ואיכותית.
  4. גיחות צילום – משרדנו משתמש בכלים מתקדמים הן בתחום הצילום וההסרטה והן במעטפת, דבר שמתבטא בחקירת שטח מוקדמת, ניתוח מפות, תצלומים, מידע ראשוני, תכנון של הפעולה מראש והשימוש במעטפת בטיחות בעת הפעילות.
  5. הכנת חומר עזר בהגנה/תביעה – מיותר להסביר כי «תמונה שווה אלף מילים», כך פועל הדבר גם במערכת המשפט, תצטיידו בנספחים אשר מחזקים את דבריכם, תמונות, צילומי מסמכים, הסרטות, הקלטות וכו’.