מעקב אישי

מעקב אישילא אחת יוצא לחשוד שמשהו אינו כשורה.  בעסק, ובמיוחד במסגרת הנישואים.
בימים אלו האפשרות למעול באמון הפרטנר גבוהה במיוחד, אפילו באמצעות לחיצה על מקלדת המחשב. העולם האינטרנטי והטכנולוגי כאחד מציע אינספור הזדמנויות להזניח את בן הזוג והילדים, ולהתמקד בדבר הבא: מאהב/ת. ישנם מקרים בהם הצד הבוגד טוען כי מדובר על «מעידה חד פעמית», לעיתים הטענה נכונה ולעיתים  המעקב הצמוד מגלה כי המעידה כלל לא חד פעמית.

 כמו באותה מעילה באמון הבעל או האישה, כך המעילה יכולה להתבצע בעסק או באופן פלילי (גניבה, הצתה של רכוש, התעללות פיזית או נפשית וכדומה). מעקב אישי על ידי משרד חקירות יעזור לכם לברר לגבי פשר העניין, ואף לתעד מקרי אלימות. לעצור אותם בזמן ולעצור את האדם הפוגע ולדווח למשטרה.

לרשות החוקר אמצעים לערוך את המעקב האישי כגון: מצלמת מעקב נסתרת במקומות ספציפיים, תוכנת מעקב אישית למחשב האישי או לטלפון הנייד המפיקה תצלומי מסך, מתחקה אחר סיסמאות ושמות משתמשים,  כל סוג התכתבות בשפות שונות ועוד. רק מתקין התוכנה יצליח לנטרל אותה או לחשוף את המידע שהיא צברה. התוכנה פועלת בשיטת GPS  המאפשרת לחוקר לבצע מעקב אישי אפילו אם הוא במסעדה והחשוד נמצא במקום אחר.
שיטה נוספת למעקב אישי הינה באמצעות הטלפון כגון: האזנה והקלטת שיחות,מבלי שהצד השני יידע שמאזינים או מקליטים אותו מצד שלישי. חוק האזנת הסתר קובע שיש להקליט או להאזין לשיחה בה לפחות אחד מן הצדדים מודע לכך. המעקב האישי יכול להיות אישי, סטטי, מכני, לווני, ממונע וכדומה.

מעקב אישיבטרם עורכים מעקב אישי, משרד החקירות צריך ללמוד בעזרתכם כמה שיותר על מושא המעקב: משפחה, אמצעי תחבורה, אורך חייו, תכונות חבריו, אהבתו, חולשותיו מקום עבודתו ועוד.
כל הנתונים הללו עוזרים בהחלטה על אופי המעקב: האם למקם תצפיות בנקודות הכרחיות, האם צריך להשתמש באמצעים טכניים או ברכב מסוג כלשהו וכדומה. החוקר הפרטי נוהג לפי הכלים המקובלים, הוא אינו רשאי להתחזות לאדם אחר או למסור מידע שהלקוח אינו מעוניין שימסר,עם זאת עליו לתת מידע אמין המתבסס על נתוני אמת. תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה. הפנייה למשרד החקירות נעשית באופן דיסקרטי לחלוטין, כדי לא לפגוע בלקוחות או לשבש את תהליכי המעקב. יתרה מכך, העוקב אינו רשאי לאיים או לפגוע באובייקט המעקב מאותה סיבה שזה יכול לשבש את ההליכים. במהלך המעקב האישי, החוקר מפעיל מחשבה מהירה בעלת קור רוח ואמור להפגין מיומנות מבצעית. כאשר אתם צריכים לפנות למשרד חקירות עליכם לבחור בבעל מקצוע בעל ותק וניסיון. אם יש המלצות, הדבר רק יועיל. מעקב אישי צמוד כידוע דורש מכם המון משאבים, וסבלנות.

בחקירה בעלת אופי אישי, אפשר לגשר על סוגיות שונות על ידי חקירה אישית וישירה שאינה צולבת. במקרים מסוימים הזוג מתגבר על הקשיים ואינו מגיע לכדי גירושים. לרוב, ישנם מקרים בהם נגרמת מצוקה נפשית או מעילה כלכלית של אחד מבני הזוג, מכאן שהמעקב הכרחי כהליך משפטי. בתחילת ההליך מקבלים ממשרד החקירות ייעוץ והכוונה, בסיום המעקב מקבל הלקוח דו»ח חקירה ,תמונות ווידאו המתעדים את פעולות המושא. התיעוד יהווה כגורם מכריע בבית משפט.

רבים וטובים שואלים את עצמם מדוע לא לבצע מעקב אישי באופן עצמאי. הסיבות לכך הן שהנעקב יזהה את הרכב, יזהה את קולכם  אף אם אתם מסווים את הפנים אתם עלולים לשבש את הליך המעקב. חוקרים פרטיים מקצועיים יודעים היטב את השיטות, ויעשו מלאכתם נאמנה. אם אתם בוחרים באופציית מעקב אישי באופן עצמאי, קחו בחשבון שהתוצאות עשויות להיות  לא נעימות במידה והנעקב יגלה שעקבתם אחריו.